Stichting NDSM-werf

Stichting NDSM-werf
T.T. Neveritaweg 61
1033 WB Amsterdam
+ 31 20 49 31 070
info@ndsm.nl

KVK: 34366928

Over ons
De Stichting stelt zichzelf de opdracht om de wereld – maar in ieder geval Amsterdam – te overtuigen van de unieke status van de werf als plek van blijvende tijdelijkheid en van creatief experiment: de onmisbare culturele vrijplaats voor en van de stad.

Stichting NDSM-werf regisseert, initieert, cureert, verbindt en stimuleert activiteiten op de NDSM-werf waardoor de stad, haar bewoners en bezoekers deze plek nu en in de toekomst omarmen als een gebied waar ruimte is voor het onverwachtse. Stichting NDSM-werf beoogt een centrale positie voor de werf in Amsterdam. Een ruige, avontuurlijke plek, minstens zo centraal, iconisch en onmisbaar voor de stad als het Museumplein.

Een samenvatting van het artistieke plan van de Stichting voor de periode 2017-2020 vind je hier.

Beheer
De Stichting is verantwoordelijk voor het fysiek beheer van het oostelijk deel van de NDSM–werf. Vanuit die taak draagt zij zorg voor het schoon, heel en veilig houden van het gebied en is zij verantwoordelijk voor de groenvoorziening en kleine reparaties. Voor meer informatie over het beheer van het buitenterrein, mail: beheer@ndsm.nl

Team Stichting NDSM-werf

Directeur
Tim Vermeulen
directie@ndsm.nl

Curator
Petra Heck
petra.heck@ndsm.nl

Programmamaker
Ewa Scheifes
ewa.scheifes@ndsm.nl

Marketing & Communicatiemanager
Eric Seleky
eric.seleky@ndsm.nl

Eventmanager

Janine Driessen (a.i.)
janine.driessen@ndsm.nl

Beheerder
Alex Both
alex.both@ndsm.nl

Officemanager
Josan van der Storm
josan.vanderstorm@ndsm.nl

Financial controller
Clarissa Riemersma
clarissa.riemersma@ndsm.nl

Stichting NDSM-werf onderschrijft de Governance Code Cultuur en is een erkend leerbedrijf.

Bestuur

Het bestuur (onbezoldigd) van Stichting NDSM-werf bestaat uit:

  • Voorzitter: Marcia Sookha (sinds 25 april 2018), zelfstandig publiek vastgoed- en stadsontwikkelaar
  • Penningmeester: Bart van Heugten (sinds 1 november 2019), zakelijk directeur Resto van Harte
  • Secretaris: Bart Rutten (sinds 1 juli 2016), artistiek directeur Centraal Museum Utrecht
  • Bestuurslid: Nora van der Linden (sinds 1 april 2020), directeur Kennisland
  • Bestuurslid: Eric van Eerdenburg (sinds 25 april 2018), directeur Lowlands

Jaarverslagen
Jaarverslag 2018
Jaarverslag 2017
Jaarverslag 2016
Jaarverslag 2015

NDSM maakt gebruik van cookies. Bekijk ons privacy statement voor meer informatie.