SLEAZEFEST | WINTER EDITION

Zaterdag 2 maart is het weer zo ver! Dan barst de wintereditie van het roemruchte Sleazefest weer los.
Het meest rocknrolle feest van Nederland in Pllek, bij ons op ’t NDSM terrein, Amsterdam-Noord. Woop!

De line-up van Sleazefest is weer om je vingers bij af te likken
* the Monsters
* Iguana Death Cult
* Anomalys
* Slander Tongue
* Küken
* Pig Frenzy
* de Kaak

Tussen bands en cocktails door slaan de dj’s je om de oren met de sexieste rock&roll, exotica, beat en garagepunk aller tijden. Dit alles op gepaste wijze begeleidt door koud bier, de Pussy bar, sexy strippers, verse oesters, knetterend vuurwerk en een uitzinnige menigte.

Locatie: Pllek – Tt. Neveritaweg 59 – Amsterdam
Van 21:00 tot 5:00
Entree: €19,99 en kaartjes koop je hier.

**** SLEAZE HISTORIE ****
Sinds 1999 organiseren de mannen van zZz en hun kornuiten jaarlijks het roemruchte Sleazefest. Ooit begonnen als een uit de hand gelopen BBQ waar naast aangebrand vlees, acht garage bands geserveerd werden, staat dit evenement nu bekend als het hoogtepunt binnen het genre. Niet alleen in Nederland maar wereldwijd.
Sleazefest staat garant voor het beste in lo-fi punk, sexy exotica, obscure 50’s garage rock en beat, rijkelijk vloeiende tequila, andere stimuli en uitzinnig feestvieren.

meer informatie

NDSM maakt gebruik van cookies. Bekijk ons privacy statement voor meer informatie.