SIN IN JAZZ

SIN IN JAZZ!

Programma op zondag 1 april: ANTIMUFA

Natalio Sued – stem, klarinet en tenor sax.
Guillermo Celano – gitaar
Adan Mizrahi – double bass
Marcos Baggiani – drums en percussie

Deze vier Argentijnse muzikanten uit Amsterdam luiden met hun jazzimprovisaties, Argentijnse ritmes en tango-invloeden het voorjaar in.

De twee jonge enthousiaste topkoks Jesse en Lennard treden in de voetsporen van de ‘De Hapjeskoning’. Zij maken kleine, bescheiden, gezonde, goedkope en toch waanzinnig lekkere hapjes. Thema: ‘Spring in Argentina’.

SIN IN JAZZ is er iedere eerste zondag van de maand. Aanstekelijk, onvoorspelbaar en intiem; er is slechts plek voor 50 personen.

Tijden:
Open 15.00 – 19.00 uur.
Concert 16.00 uur.

Locatie SIN:
Scheepsbouwkade 28, 1033 WM Amsterdam

Entree:
5,00 euro + 2,50 lidmaatschap
Let op: Er is geen PIN in het SIN.

Reserveren:
[email protected]

SIN IN JAZZ is een initiatief van Chris Corstens, Marga Kroodsma en Pieter Post. Het is ontstaan vanuit de behoefte om een fijne plek te creƫren voor jazz en de wens om daarbij zelf aanwezig te zijn.

SIN IN JAZZ vindt plaats op een locatie die met net zo veel liefde en improvisatie is ontstaan als de muziek zelf. Het Straattheater Instituut Nederland (SIN) is een interdisciplinaire speeltuin voor artistieke durf en traditionele vernieuwing.

SIN IN JAZZ
4 maart | 1 april | 6 mei | 3 juni

NDSM maakt gebruik van cookies. Bekijk ons privacy statement voor meer informatie.